Bilety lotnicze z Frankfurtu do Belgradu

+48 61 62 62 022

   
   
Add another room

Contact us:

Booking Center

Airline tickets: +48 61 62 62 022

Fax: +48 61 849 43 81

Infoline working hours

Mon-Fri 9:00 - 20:00

Customer Service Center

ul. Roosevelta 2

60-829 Poznan

Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Frankfurtu do Belgradu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Frankfurtu do Belgradu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Belgradu.
 


 
Jednym z najstarszych miast Europy jest Belgrad, ulokowany przy ujściu Sawy do Dunaju. Pierwsza osada w miejscu obecnej stolicy Serbii pojawiła się około 400 lat p.n.e. Jako Belgrad jednak funkcjonuje ona od IX wieku. Tak długa i bogata historia powoduje, że miasto pełne jest różnorodnych zabytków, które koniecznie musisz zobaczyć. Należy do nich na przykład twierdza Kalemegdan, zbudowana przez Rzymian przed naszą erą. Zwiedzający mogą zobaczyć także znajdujące się w pobliżu antyczne wykopaliska. Jeśli pragniesz poczuć klimat starego Belgradu, udaj się na Skadarliję, starą, ale bardzo malowniczą uliczkę, przy której mieszczą się stylowe kawiarnie oraz restauracje. Belgrad to także niezwykłe muzea. Jedno z nich znajduje się w XIX-wiecznym pałacu księżnej Ljubicy, gdzie można podziwiać nie tylko wspaniałe wnętrze urządzone w stylu charakterystycznym dla tamtejszych czasów, ale także przepiękny ogród.
 
W mieście odnajdziesz liczne świątynie należące do rozmaitych wyznań: kościoły katolickie, katedry, cerkwie, meczety, a nawet synagogę.
 
Po wielogodzinnym zwiedzaniu możesz odpocząć w jednej z najsłynniejszych kawiarni, kryjącej się pod tajemniczą nazwą „?”. Co kryje się pod znakiem zapytania? Sprawdź sam!