Bilety lotnicze z Filipin do Genewy

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromBacolod
fromBaguio
fromCalbayogu
fromCatarman
fromCaticlan
fromCebu
fromCuyo
fromDipolog
fromGeneral Santos
fromJolo
fromKalibo
fromLuzon Island Clark
fromManilli
fromMasbate
fromOzamis
fromPuerto Princeca
fromRoxas
fromTaqbilaran
fromTuguegarao
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Filipin do Genewy niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Filipin do Genewy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Genewy.
 

Położona nad malowniczym jeziorem i otoczona górami Genewa przypomina bardziej malowniczy kurort, niż jedno z administracyjnych centrów świata. Wiele organizacji międzynarodowych wybrało to miasto na swoją główną siedzibę. W Palais des Nacios znajduje się centrala ONZ. Budynek udostępniono jednak do zwiedzania turystom. W mieście znajdują się muzea o bardzo zróżnicowanym profilu. Od wspomnianego wcześniej muzeum ONZ, przez Muzeum Czerwonego Krzyża, aż po Muzeum Fizyki Praktycznej Microcosm. Osoby ceniące precyzję i dobre sprawdzone marki powinny odwiedzić muzeum poświęcone zegarmistrzowskiej firmie Patek Philippe. W zbiorach placówki znajduje się wiele eksponatów, począwszy od starych zegarków kieszonkowych po najnowsze modele naręczne. Najważniejszym miejscem, w którym koncentruje się towarzyskie życie mieszkańców miasta, jest Place du Bourg de Four w zabytkowym centrum Genewy. Znajdujące się na tym placu niewielkie kawiarenki, przez całą dobę wypełnione są gwarem i żywymi rozmowami. Na starym mieście w XII wieku wybudowano katedrę poświęconą św. Piotrowi, w której znajduje się krzesło należące wcześniej do Jana Kalwina. Spacerując ulicami zabytkowego centrum miasta, można odnieść wrażenie, że nie zasypia ono nigdy.