Bilety lotnicze z Włoch do Montrealu

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromAlghero
fromBari
fromBergamo
fromBolonii
fromBolzano
fromBrindisi
fromCagliari
fromCrotone
fromCuneo
fromElba Island
fromFoggia
fromGenui
fromKatanii
fromLamlezia Terme
fromLampedusy
fromMediolanu
fromNeapolu
fromOlbii
fromPantellerii
fromParmy
fromPerugii
fromPeskary
fromPizy
fromReggio Calabria
fromRimini
fromRzymu
fromTrapani
fromTriestu
fromWenecji
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Włoch do Montrealu niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Włoch do Montrealu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Montrealu.
 


 
Gdzie, poza Starym Kontynentem, można jeszcze zobaczyć katedrę Notre-Dame? W jednym z najbardziej kosmopolitycznych, różnorodnych kulturowo i architektonicznie miast Ameryki Północnej – Montrealu! To frankofońskie miasto, leżące w prowincji Quebec, zostało opanowane nie tylko przez dźwięczny język Francuzów. Tu po prostu na każdym kroku spotyka się pozostałości francuskiej dominacji w regionie.
 
To drugie co do wielkości kanadyjskie miasto, tylko ze względów strategicznych nie zostało stolicą kraju – pod względem znaczenia gospodarczego czy przemysłowego ustępuje jedynie Toronto. Jeśli jednak pragnie się podążać z duchem czasu należy odwiedzić położony nad rzeką św. Wawrzyńca Montreal, bo to on został uznany przez UNESCO za „światową stolicę designu”, a powszechnie nazywany jest „kulturową stolicą Kanady”.
 
Jeśli pragniesz zobaczyć cuda techniki i sztuk wizualnych, a dodatkowo podziwiać malownicze, wyspiarskie usytuowanie aglomeracji, przyleć do Montrealu! Wizyta tutaj to uczta dla oczu – tych przyzwyczajonych do tradycyjnych, europejskich form, ale także szukających innowacji, które rodzą się z fuzji starego i nowego, dzieł natury i tworów człowieka.