Bilety lotnicze z Polski do Bari

as low as 698 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKrakowa
from698 PLN
fromWarszawy
from754 PLN
fromWrocławia
from862 PLN
fromGdańska
from1034 PLN
fromKatowic
from1162 PLN
fromSzczecina
from1528 PLN
fromRzeszowa
from1864 PLN
fromLublin
from11898 PLN
fromBydgoszczy
from14830 PLN
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Bari są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Bari zapłacisz tylko 698 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bari niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bari wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 698 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bari.
 


 
Miastem nieodłącznie związanym z polską historią jest włoskie Bari. To właśnie stamtąd wywodził się ród Sforzów, z którego pochodziła polska królowa Bona, żona Zygmunta Starego i matka Zygmunta Augusta. Do jednego z największych zabytków miasta należy zaliczyć zatem XVI-wieczny pałac Sforzów - Castel del Monte. Z kolei w potężnej, XI-wiecznej bazylice św. Mikołaja, odnajdziemy nagrobek królowej, zbudowany w 1593 roku. W istniejącym od VI wieku mieście, znajduje się bardzo wiele wspaniałych zabytków, które częściowo stanowią połączenie sztuki Wschodu i Zachodu. Warto odwiedzić więc także renesansowy zamek cesarski Fryderyka II czy gotycką katedrę. Bari jest bardzo ważnym ośrodkiem edukacyjnym we Włoszech. Znajduje się tam najpopularniejszy w całym kraju uniwersytet oraz jedyna włoska politechnika. Mieszkańcy miasta słyną z dużego poczucia humoru i zamiłowania do dobrej zabawy. Świadczy o tym chociażby hucznie obchodzone 8 maja święto patrona Bari – św. Mikołaja. Położenie w południowo-wschodniej części Włoch, nad Morzem Adriatyckim, sprawia, że miasto stanowi też doskonałe miejsce na urlop czy wakacyjny wypoczynek.