Bilety lotnicze z Polski do Bari w January

+48 61 62 62 022

01 Jan 1970
01 Jan 1970
Add another room
fromBydgoszczy
fromGdańska
fromKatowic
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWarszawy
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bari niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bari w January wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bari.
 


 
Miastem nieodłącznie związanym z polską historią jest włoskie Bari. To właśnie stamtąd wywodził się ród Sforzów, z którego pochodziła polska królowa Bona, żona Zygmunta Starego i matka Zygmunta Augusta. Do jednego z największych zabytków miasta należy zaliczyć zatem XVI-wieczny pałac Sforzów - Castel del Monte. Z kolei w potężnej, XI-wiecznej bazylice św. Mikołaja, odnajdziemy nagrobek królowej, zbudowany w 1593 roku. W istniejącym od VI wieku mieście, znajduje się bardzo wiele wspaniałych zabytków, które częściowo stanowią połączenie sztuki Wschodu i Zachodu. Warto odwiedzić więc także renesansowy zamek cesarski Fryderyka II czy gotycką katedrę. Bari jest bardzo ważnym ośrodkiem edukacyjnym we Włoszech. Znajduje się tam najpopularniejszy w całym kraju uniwersytet oraz jedyna włoska politechnika. Mieszkańcy miasta słyną z dużego poczucia humoru i zamiłowania do dobrej zabawy. Świadczy o tym chociażby hucznie obchodzone 8 maja święto patrona Bari – św. Mikołaja. Położenie w południowo-wschodniej części Włoch, nad Morzem Adriatyckim, sprawia, że miasto stanowi też doskonałe miejsce na urlop czy wakacyjny wypoczynek.