Bilety lotnicze z Polski do Bergamo

as low as 79 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKatowic
from79 PLN
fromKrakowa
from121 PLN
fromWarszawy
from145 PLN
fromBydgoszczy
fromGdańska
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Bergamo są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Bergamo zapłacisz tylko 79 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bergamo niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bergamo wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 79 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bergamo.
 


 
Wybierasz się do słonecznej Italii? Znudziły Cię piaszczyste plaże i zabytki stolicy kraju? Wybierz się do Bergamo, lombardzkiego miasta architektów, muzyków i sportowców.
 
Górne Miasto zabierze Cię w niezwykły świat historii. Średniowieczne mury, Piazza Vecchia – najpiękniejszy plac we Włoszech oraz XII-wieczna dzwonnica, wyznaczająca o 22.00 starożytną godzinę policyjną, spowodują, że poczujesz się jakbyś cofnął się w czasie. Dodatkowo warto zobaczyć niezwykłe architektoniczne perełki, takie jak Bazylika Santa Maria Maggiore, Kaplica Colleoni i Baptysterium.
 
W zupełnie inny świat możesz zajrzeć w Dolnym Mieście. Najstarsze budynki sięgają zaledwie XV wieku, a te najbardziej imponujące powstały w czasach współczesnych. Eleganckie i tętniące życiem miasto pełne różnorodnych sklepów, znakomitych restauracji i luksusowych hoteli sprawia, że odwiedzający czuje się wyjątkowo. Bergamo jest też świetną bazą wypadową nad pobliskie jeziora (Como, Garda i Iseo) oraz do alpejskich kurortów narciarskich. Miasto posiada też połączenia kolejowe z Mediolanem, Brescią, Cremą i Cremoną, a latem także z Wenecją.