Bilety lotnicze z Polski do Bergen w January

+48 61 62 62 022

01 Jan 1970
01 Jan 1970
Add another room
fromBydgoszczy
fromGdańska
fromKatowic
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWarszawy
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bergen niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bergen w January wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bergen.
 


 
Bergen położone jest w samym sercu norweskich fiordów. Miasteczko znane jest także z targu rybnego oraz hanzeatyckiego portu Bryggen wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Niezależnie więc, czy fascynuje Cię norweska przyroda czy dziedzictwo kulturowe, w Bergen z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
 
Spacer wąskimi uliczkami Bryggen, wśród drewnianych budynków jest niezwykłą podróżą w czasie. Dzięki wykopaliskom przeprowadzonym na tym terenie, w pobliskim muzeum można podziwiać handel. Rękodzieło i życie codzienne ludzi z okresu średniowiecza. W pobliżu warto także zajrzeć do najstarszej budowli w mieście – kościoła św. Marii z XII w. Wśród kilku znajdujących się w mieście muzeów, najcenniejsze wydają się być zbiory Muzeum Edvarda Griega, słynnego norweskiego kompozytora.
 
Będąc w Bergen, koniecznie należy wybrać się do akwarium, gdzie można obserwować m.in. życie fok, pingwinów, krokodyli, węży i żółwi. Niezwykłym doświadczeniem jest ponadto wizyta w Centrum Nauki Bergen VILVITE, gdzie przeprowadzisz ciekawe eksperymenty, wykonasz odwiert w poszukiwaniu ropy naftowej, staniesz za sterem łodzi podwodnej lub przygotujesz prognozę pogody na następny dzień. Planując natomiast wypad poza miasto, poleca się szczególnie pobliskie fiordy oraz odległe o 50 km wrzosowiska.