Bilety lotnicze z Polski do Bolonii

as low as 876 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromPoznania
from876 PLN
fromGdańska
from1008 PLN
fromKrakowa
from1115 PLN
fromRzeszowa
from1421 PLN
fromSzczecina
from1629 PLN
fromLublin
from10767 PLN
fromBydgoszczy
from11024 PLN
fromKatowic
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromWarszawy
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Bolonii są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Bolonii zapłacisz tylko 876 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bolonii niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bolonii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 876 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bolonii.
 


 
Ta wspaniała włoska nazwa zapewne wielu kojarzy się z jednym z najpopularniejszych na świecie dań – spaghetti bolognese. Pomysł na przepyszny makaron z pastą pomidorową, mięsem oraz parmezanem zrodził się właśnie w Bolonii. Miasto słynie również z niesamowitych szynek, kiełbas czy serów, których musisz skosztować, będąc w tym miejscu.
 
Oprócz niepowtarzalnej kuchni, Bolonia ma do zaoferowania także niezwykłe zabytki. Ze względu na niewielki rozmiar miasta, znajdują się one blisko siebie. Należy do nich główny plac miasta – Piazza Maggiore, przy którym mieści się gmach miejskiego muzeum, a także pomnik papieża Grzegorza XIII czy potężna katedra San Petronio. W niewielkim kościele San Domenico z kolei zwiedzający mogą podziwiać dzieła wspaniałego artysty Michała Anioła! Bolonia nazywana jest miastem studentów, a wszystko przez to, że właśnie w tym mieście został założony pierwszy europejski uniwersytet. Warto zaznaczyć także, że wykładał na nim przez kilka lat nawet polski poeta-wieszcz Adam Mickiewicz. Bolonia nie należy do miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów, co czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.