Bilety lotnicze z Poland do Bordeaux

as low as 515 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from515 PLN
fromWrocławia
from735 PLN
fromGdańska
from1095 PLN
fromPoznania
from1160 PLN
fromRzeszowa
from1419 PLN
fromKatowic
from1551 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Bordeaux są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Bordeaux zapłacisz tylko 515 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Bordeaux niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Bordeaux wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 515 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bordeaux.
 

Bordeaux jest przepięknym miastem na zachodzie Francji, w odległości około 50 km od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego. Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, może pochwalić się zapleczem 350 zabytków. Najważniejszym miejscem jest jednak Starówka, na której obszarze odnajdziemy m.in. pozostałości obronnych murów czy rzymski amfiteatr. Znajduje się tam również wiele zabytków sakralnych. Warto odwiedzić np. średniowieczny kościół św. Michała, katedrę św. Andrzeja, kościół św. Bruna czy kościół Notre-Dame. Przepiękne miasto tętni życiem, zwłaszcza po zachodzie słońca, kiedy każdy może zająć wygodne miejsce z jednej z wielu knajp czy restauracji i delektować się przepysznym jedzeniem. Bordeaux słynie również na całym świecie z produkcji wspaniałego wina. Na tysiącach hektarów w okolicy miasta rozciągają się winnice. Z miejscowych owoców powstaje aż 57 gatunków pysznego trunku. Jeżeli pragniesz zakupić smakołyki lub jedno z lokalnych win w Bordeaux, udaj się na Targ Kapucynów. Można tam nie tylko dokonać zakupu wielu różnorodnych produktów, ale i skosztować ich, czy zamienić kilka słów z niezwykle miłymi sprzedawcami.