Bilety lotnicze z Polski do Cagliari w January

+48 61 62 62 022

01 Jan 1970
01 Jan 1970
Add another room
fromBydgoszczy
fromGdańska
fromKatowic
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWarszawy
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Cagliari niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Cagliari w January wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cagliari.
 


 
Gorące słońce, piaszczyste plaże, niezwykła przyroda, wiekowe zabytki – to wszystko odnajdziesz w jednym z malowniczo położonych włoskich miast. Cagliari, ulokowane w południowej części Sardynii nad brzegiem Morza Śródziemnego, jest doskonałym miejscem na spędzenie urlopu. Miejsce to jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, kulturalnym i turystycznym. Pomimo swojego piękna, nie jest tak oblegane przez turystów, jak inne kurorty w tym rejonie.
 
W powstałym wiele lat przed naszą erą mieście, można dostrzec wpływy bizantyjskie, rzymskie, arabskie. Jeżeli fascynują Cię starożytne zabytki, koniecznie musisz zwiedzić pozostałości po rzymskiej nekropolii, akwedukty czy też wyryty w skale amfiteatr. Niezapomniany będzie również spacer pośród wapiennych budowli na starówce. Ulokowana na wzgórzu ta część Cagliari, nazywana jest białym miastem. Wszystko przez kolor wapienia, z którego zbudowane są również dwie wieże potężnego zamku. Pachnące ziołami i pysznym, włoskim jedzeniem Cagliari, posiada wiele zabytków sakralnych. Najbardziej zachwycają: XIII-wieczna katedra, bazylika San Saturnino z V wieku czy też Sanktuarium Matki Bożej Bonaria.