Bilety lotnicze z Poland do Sheffield

as low as 141 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromGdańska
from141 PLN
fromKatowic
from173 PLN
fromPoznania
from199 PLN
fromWarszawy
from325 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Sheffield są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Poland do Sheffield zapłacisz tylko 141 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Sheffield niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Sheffield wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 141 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Sheffield.
 


 
Położone nad rzeką Don, w Południowym Yorkshire Doncaster jest średniej wielkości angielskim miastem przemysłowym. Dziś liczy blisko 70 tysięcy mieszkańców, ale liczba ta stale się powiększa. Do Doncaster wiodą liczne drogi, w pobliżu działa też nazwane imieniem Robin Hooda lotnisko, na które regularnie przybywają ludzie z różnych krajów, żeby znaleźć pracę.
 
Doncaster słynie z licznych fabryk, jednak nie jest typowym szarym miastem. Jego historia sięga jeszcze czasów starożytnych, a obóz wojskowy założyli tu już stacjonujący w I w. n.e. Rzymianie. W Doncaster zwracają uwagę głównie górujące nad miastem sakralne obiekty. Z pewnością nie znudzą się tu też miłośnicy aktywnego wypoczynku. W mieście działa gigantyczny kompleks wypoczynkowo-sportowy The Dome, jest wspaniały tor do wyścigów konnych, od lat w Doncaster ma też siedzibę drużyna piłkarska Doncaster Rovers FC.
 
Miłośnicy muzeów mogą wstąpić tu do Muzeum Trolejbusów, nie zawiodą się też pasjonaci lotnictwa. Jeśli zaś chodzi o ofertę kulturalną, to w mieście działają teatry, w których można zobaczyć profesjonalistów i amatorów. Wieczorem zaś, żeby poczuć klimat typowych angielskich pubów, warto wybrać się na wycieczkę ulicami The Silver Street, Cleveland Street oraz High Street, gdzie najwięcej jest czynnych do późnych godzin nocnych barów.