Bilety lotnicze z Poland do Edinburgh

as low as 120 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromPoznania
from120 PLN
fromWarszawy
from152 PLN
fromGdańska
from176 PLN
fromKatowic
from214 PLN
fromWrocławia
from279 PLN
fromBydgoszczy
from589 PLN
fromSzczecina
from2545 PLN
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Edinburgh są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Poland do Edinburgh zapłacisz tylko 120 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Edinburgh niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Edinburgh wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 120 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Edinburgh.
 


 
Edynburg W północno-wschodniej części Wielkiej Brytanii, tuż nad samym brzegiem Morza Północnego leży Edynburg – miasto wybudowane na siedmiu wzgórzach. Na szczycie jednego z nich, w sercu szkockiej stolicy znajduje się średniowieczny zamek. Niesamowite uczucie ogarnie Cię z pewnością, gdy idąc zwykłą ulicą, ujrzysz w oddali starą fortecę wniesioną na skalistym wzgórzu.
 
Jeżeli lubisz zwiedzać zabytki, nie zabraknie dla Ciebie atrakcji w Edynburgu. Oprócz zamku, koniecznie udaj się do rezydencji królewskiej Holyrood. Dotrzesz do niej, kierując się z zamku wzdłuż Królewskiej Mili. Po drodze masz okazję odwiedzić liczne sklepiki z whisky - najpopularniejszym szkockim trunkiem, ręcznie robionymi kiltami oraz różnorodnymi pamiątkami.
 
Miłośnicy sztuki powinni udać się do Szkockiego Muzeum Królewskiego, zapełnionego prehistorycznymi narzędziami, a także ciekawymi dziełami pochodzącymi z krajów starożytnych, takich jak Egipt czy Grecja. W National Gallery Complex z kolei można podziwiać dzieła najwybitniejszych malarzy świata. Nie zapomnij wspiąć się na jedno z zielonych wzgórz w pobliżu samego centrum Edynburga. Szczególny widok, jaki się z niego roztacza, na pewno pozostanie w Twojej pamięci przez długi czas i sprawi, że jeszcze nie raz zechcesz powrócić w to miejsce.