Bilety lotnicze z Polski do Frankfurtu

as low as 682 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromPoznania
from682 PLN
fromWarszawy
from712 PLN
fromKatowic
from715 PLN
fromGdańska
from739 PLN
fromKrakowa
from751 PLN
fromBydgoszczy
from778 PLN
fromWrocławia
from833 PLN
fromRzeszowa
from837 PLN
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Frankfurtu są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Frankfurtu zapłacisz tylko 682 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Frankfurtu niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Frankfurtu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 682 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Frankfurtu.
 


 
Wbrew pozorom, Frankfurt nad Menem to nie tylko nudny ośrodek finansowy Niemiec i świata. Miasto znane jest przede wszystkim z Frankfurckich Targów (Messe Frankfurt). Jeśli więc interesujesz się książkami, kuchnią czy technologią, koniecznie sprawdź ich terminarz. Fani motoryzacji powinni pamiętać, że to tu odbywają się największe na świecie targi samochodowe – Internationale Automobilausstellung.
 
Zwiedzanie miasta warto rozpocząć od Römerbergu, jego historycznej dzielnicy, która oczaruje Cię zabytkowymi uliczkami i kamienicami. To tam znajduje się zachowany po wojnie Ratusz, wraz z Salą Cesarską. We Frankfurcie możesz zwiedzić wiele kościołów i synagog, z których najbardziej znakomitymi są Kościół św. Mikołaja oraz Kościół św. Bartłomieja. Uroku miastu dodaje mieszanka zabytkowych budynków z nowoczesnymi wieżowcami, z których rozpościera się malowniczy widok na potężne miasto. Do wartych odwiedzenia miejsc należy także Dom Goethe'go, wraz z poświęconym autorowi muzeum. Ponadto, w mieście działa też masa innych istotnych tego typu placówek. Fani sztuki i historii powinni wiedzieć, że co roku odbywa się tu Noc Muzeów. Daj się więc zaskoczyć i wybierz się do miasta, z którego pochodzą słynne frankfurterki.