Bilety lotnicze z Poland do Funchal

as low as 733 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from733 PLN
fromWrocławia
from864 PLN
fromKrakowa
from962 PLN
fromKatowic
from1064 PLN
fromGdańska
from1100 PLN
fromPoznania
from1122 PLN
fromSzczecina
from2763 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Funchal są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Funchal zapłacisz tylko 733 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Funchal niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Funchal wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 733 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Funchal.
 


 
Funchal to stolica pięknej wyspy Madera, otoczona jest spektakularnymi wrażeniami, miłymi ludźmi, świetnym klimatem oraz niskimi cenami. Na wyspę można przypłynąć statkiem wycieczkowym, jeśli przeszkodę stanowi choroba morska pozostaje niezawodny samolot. To miejsce idylliczne, doskonałe na wypoczynek, położone nieco ponad 800 kilometrów do południowo-zachodniej części kraju, wyspa Madera otoczona jest przez Ocean Atlantycki i część małego archipelagu wulkanicznego. Coraz więcej turystów odkrywa stolicę wyspy – Funchal, dlatego śpiesz się, zanim reszta świata przyjedzie do tego tajemniczego zakątku porośniętego winnicami, uprawami roślin czy kanałami irygacyjnymi. Wyspa staje się znana ze wczasowiczów, którzy szukają obfitego słońca. Ale spokojnie, mimo wszystko turystyka jest dobrze rozwinięta. Istnieje wiele szlaków wzdłuż klifu, dzięki którym możesz zobaczyć pływające wieloryby. W centrum miasta gospodarki rynek, brukowane uliczki, intrygujące sklepy (z wyborem win i wikliniarskich dzieł) odległości od najciekawszych miejsc nie są długie, dlatego wszędzie możesz dojść pieszo, również do urokliwych osiedli Quintas, porośniętych wyspą ogrodów czy rybackiego portu.