Bilety lotnicze z Nigerii do Gdansk

as low as 4041 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromLagosu
from4041 PLN
fromAbuji
fromBeninu
fromCalabar
fromIbadan
fromIlorin
fromKaduny
fromKano
fromPortu Harcourt
fromSokoto
Najtańsze loty do Gdansk są realizowane z Lagosu. Tanie loty z Lagosu są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Nigerii mogą być wyższe niż z Lagosu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Lagosu za bilety lotnicze z Nigerii do Gdansk zapłacisz tylko 4041 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Nigerii do Gdansk niższą od powyższej z Lagosu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Nigerii do Gdansk wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 4041 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Gdansk.