Bilety lotnicze z Polski do Genui

as low as 995 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from995 PLN
fromKrakowa
from1027 PLN
fromPoznania
from1056 PLN
fromGdańska
from1241 PLN
fromKatowic
from1851 PLN
fromLublin
from11921 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Genui są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Genui zapłacisz tylko 995 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Genui niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Genui wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 995 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Genui.
 


 
Leżąca w Północnych Włoszech, nad brzegiem Morza Liguryjskiego Genua, zasłynęła w świecie przede wszystkim jako rodzime miasto jednego z największych odkrywców średniowiecza – Krzysztofa Kolumba. Warto więc udać się na spacer po starym porcie – Porto Antico, w którym obecnie przeszłość spotyka się z nowoczesnością, dzięki licznym kawiarenkom i restauracjom ulokowanym wzdłuż gwarnej promenady. Odnajdziesz tam również oceanarium - jedno z największych w Europie oraz Muzeum Morskie - Galata Museo del Mare. Największą atrakcją miasta jest jednak średniowieczna starówka. Wąskie, brukowane uliczki, wspaniałe dziedzińce, piękne fontanny oraz potężna brama miejska Porta Soprana, z pewnością pozwolą Ci poczuć dawnego ducha miasta i odkryć jego największe tajemnice. Popularne w Genui są też zabytki sakralne: kościół św. Mateusza, kościół św. Stefana, katedra San Lorenzo, a także liczne pałace: Dożów, Królewski, Biały. Włoskie miasto słynie również ze wspaniałej kuchni, której specjalnością jest sos pesto oraz focaccia - aromatyczny placek drożdżowy. Zarówno sam, jak i z różnymi dodatkami jest wyśmienity i na pewno posmakuje każdemu, kto odwiedzi Genuę.