Bilety lotnicze z Polski do Hamburga

as low as 134 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromGdańska
from134 PLN
fromWrocławia
from669 PLN
fromPoznania
from672 PLN
fromKatowic
from693 PLN
fromWarszawy
from699 PLN
fromKrakowa
from705 PLN
fromLublin
from1323 PLN
fromSzczecina
from1821 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Hamburga są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Hamburga zapłacisz tylko 134 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Hamburga niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Hamburga wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 134 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Hamburga.
 


 
Hamburg, drugie co do wielkości niemieckie miasto z międzynarodowym lotniskiem jest również najbardziej ekologicznym w Europie – ponad połowę powierzchni zajmują tereny zielone: 1400 parków oraz ogrodów. Przez ulubieńców nazywany „Wenecją Północy” ze względu na liczne miejskie kanały. Z pewnością to jedno z najprzyjemniejszych miejsc do odwiedzenia. Hamburg przebudowany ze zgliszcz II wojny światowej dzisiaj jest niezwykle nowoczesny oraz postępowy, równie imponujący, co Berlin. To tutaj znajduje się jeden z największych portów w Europie, ale nie tylko. Jeśli przylecisz do Hamburga na pewno nie będziesz się nudził. W ciągu dnia warto pospacerować w jednym z wielu pięknych publicznych parków. Centralnie umieszczony Alsterpark jest prawdopodobnie najlepszy, leżący nad brzegiem jeziora, z doskonale utrzymanymi ogrodami. Można wypożyczyć kajaki czy łódki i cieszyć się piękny widokiem panoramy miasta. Stare Miasto nie jest duże, ale z pewnością warte odwiedzenia ze względu na piękny ratusz czy położony niedaleko nieskazitelny barokowy kościół. Za to w nocy, możesz przejść się słynną dzielnicą czerwonych latarni, która oferuje ogromny wybór klubów nocnych i barów, a poza tym grali tutaj Beatlesi!