Bilety lotnicze z Polski do Hanoweru

as low as 916 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from916 PLN
fromWrocławia
from926 PLN
fromGdańska
from1304 PLN
fromRzeszowa
from1694 PLN
fromKatowic
from5115 PLN
fromSzczecina
from6144 PLN
fromBydgoszczy
from11245 PLN
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Hanoweru są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Hanoweru zapłacisz tylko 916 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Hanoweru niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Hanoweru wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 916 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Hanoweru.
 


 
Hanower jest niemieckim, leżącym w Dolnej Saksonii, miastem, którego początki sięgają jeszcze czasów średniowiecznych. Od chwili swego powstania aż po dzień dzisiejszy miasto i jest jednym z najważniejszych w kraju ośrodków handlowych i przemysłowych.
 
W Hanowerze znajdują się liczne zabytki, które są niezwykłymi pozostałościami po każdej z minionych epok. Stare Miasto ukazuje nam średniowieczny charakter Hanoweru. Znajdują się tam dawne domy mieszczańskie oraz gotyckie kościoły. Warto zwrócić też uwagę na XV-wieczny budynek Starego Ratusza. W mieście nie brakuje pałaców. Na szczególne zainteresowanie zasługuje Wangenheim wraz z przepięknymi i nietypowymi Ogrodami Królewskimi.
 
W Hanowerze zachwyt wzbudzają nie tylko stare budowle. Na pewno spodoba Ci się pochodzący z XIX wieku budynek opery. Jednym z najpiękniejszych w Europie jest jednak Nowy Ratusz, zbudowany na początku XX wieku. Jeżeli znuży Cię zwiedzanie zabytków, możesz udać się do miejskiego zoo, na spacer brzegiem rzeki Leine lub do jednego z licznych parków, gdzie odnajdziesz spokój w otoczeniu pięknej przyrody.
 
Hanower jest miastem w centrum Europy, dlatego na pewno nie będziesz się tam nudzić.