Bilety lotnicze z Israel do Katowic

as low as 204 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromTel Avivu
from204 PLN
fromEilat
fromHajfy
Najtańsze loty do Katowic są realizowane z Tel Avivu. Tanie loty z Tel Avivu są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Israel mogą być wyższe niż z Tel Avivu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Tel Avivu za bilety lotnicze z Israel do Katowic zapłacisz tylko 204 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Israel do Katowic niższą od powyższej z Tel Avivu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Israel do Katowic wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 204 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Katowic.
 

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych