Bilety lotnicze z Polski do Kolonii

as low as 627 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKatowic
from627 PLN
fromKrakowa
from1112 PLN
fromWrocławia
from1261 PLN
fromPoznania
from1263 PLN
fromSzczecina
from1620 PLN
fromRzeszowa
from1780 PLN
fromBydgoszczy
from11379 PLN
fromGdańska
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromWarszawy
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Kolonii są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Kolonii zapłacisz tylko 627 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Kolonii niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Kolonii wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 627 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Kolonii.
 


 
Jeśli wylądujesz na lotnisku w Kolonii warto zastanowić się, co może zaoferować Tobie to posiadające ponad 2000-letnią historię miasto, a naprawdę atrakcji jest bardzo wiele. Zwiedzanie położonego we wschodniej części Niemiec miasta powinieneś rozpocząć od punktu orientacyjnego ale i również największej dumy Kolonii – gotyckiej katedry. Uważana za arcydzieło średniowiecznej architektury wysoko rozpościera się ponad dachami zwykłych domów. By odetchnąć widokiem, skorzystaj z kulturalnej oferty 42 kościelnych i prywatnych muzeów, które zawierają zbiory wszystkich epok. Można zagłębić się w dziejowość Rzymian, dowiedzieć się o historii karnawału i wielu innych rzeczach. Po intensywnym podróżowaniu wymagany jest odpoczynek, a przy tym odpowiedni posiłek. Aby dostać się do jednej z wielu restauracji czy pijalni piw wybierz rejs statkiem. Będziesz mógł podziwiać wtedy widok Starego Miasta wprost z podróżowania po Renie. Jak dotrzesz na miejsce, z pewnością musisz wypić regionalny piwo Kölsch, oraz zjeść niemieckie kiełbaski. Tradycyjna wizyta w Kolonii obejmuje również przypięcie kłódki do balustrady na Moście Hohenzollernów. Stanowi to dowód miłości oraz wyraz uczucia do swojego ukochanego.