Bilety lotnicze z Poland do Malagi

as low as 616 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromGdańska
from616 PLN
fromWarszawy
from632 PLN
fromKatowic
from730 PLN
fromRzeszowa
from818 PLN
fromLublin
from1102 PLN
fromWrocławia
from1355 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁódź
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Malagi są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Poland do Malagi zapłacisz tylko 616 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Malagi niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Malagi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 616 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Malagi.
 


 
Malaga to jedno z najpiękniejszych miast Hiszpanii. Zachwyca widokami i wyjątkową atmosferą. Malaga, leżąca nad Morzem Śródziemnym, na znanym wybrzeżu Costa del Sol, oferuje gorące plaże, na których wypoczniesz, łapiąc promienie słońca i zażywając morskich kąpieli. Uwielbiasz sztukę? To miejsce idealne dla Ciebie, gdyż Malaga to rodzinne miasto Pabla Picassa. Znajduje się tu muzeum jego imienia – Museo Picasso Málaga, możesz również za darmo odwiedzić jego dom na Placu Marced. Interesującym miejscem jest Muzeum Szkła i Kryształu, które może pozytywnie zaskoczyć niejednego turystę. Ponadto, Malaga to miasto innej znanej postaci – Antonia Banderasa, co usatysfakcjonuje fanów kina, którzy mogą odwiedzić teatr Cervantes, z którym aktor do dziś jest silnie związany. Co jeszcze warto odwiedzić w Maladze? Z pewnością fortecę La Alcazaba z IX wieku, powstałą za czasów panowania Maurów. Kolejnym wartym zobaczenia zabytkiem są ruiny Zamku Gibralfaro, pochodzące z XIV wieku. Oprócz tego, możesz też zwiedzić zabytkowe kościoły: Santuario de Nuestra Señora de la Victoria (XVI w.), Nuestra Señora de la Victoria (XV w.) oraz przepiękny kościół S. Bartolomé (XI w.). Dla osób zainteresowanych nauką tańca, w Maladze znajdują się liczne szkółki, a gdzie, jak nie w Hiszpanii, lepiej nauczysz się tańczyć flamenco?