Bilety lotnicze z Poland do Manchesteru

as low as 112 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKatowic
from112 PLN
fromGdańska
from146 PLN
fromWrocławia
from184 PLN
fromWarszawy
from313 PLN
fromPoznania
from501 PLN
fromSzczecina
from780 PLN
fromBydgoszczy
from881 PLN
fromLublin
from12645 PLN
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁódź
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Manchesteru są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Poland do Manchesteru zapłacisz tylko 112 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Manchesteru niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Manchesteru wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 112 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Manchesteru.
 


 
Manchester to drugie po Londynie centrum handlowo-finansowe Wielkiej Brytanii oraz jeden z wiodących ośrodków kulturalno-naukowych w kraju. Jakie atrakcje przygotował on dla turystów? Przekonaj się.
 
Manchester to miejsce, którego nieodłączną częścią jest muzyka. Coś dla siebie znajdą tam wszyscy melomani, niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny preferują. To stamtąd pochodzi bowiem największa orkiestra w całej Wielkiej Brytanii - The Hallé Orchestra. Tam także narodziły się takie formacje jak: Simply Red, Oasis czy Bee Gees. W lokalach rozrywkowych potańczysz natomiast w rytm utworów klubowych.
 
Manchester to także prestiżowy ośrodek piłkarski. W mieście funkcjonują dwa kluby piłkarskie – Manchester United i Manchester City. Zobacz, jak piłka nożna po brzegi wypełnia serca fanów i przeżyj niesamowite sportowe emocje.
 
Jeśli, bardziej od muzyki czy sportu, interesujesz się historią, kulturą i sztuką, znajdź trochę czasu na wizytę w tamtejszych muzeach oraz poznawanie miejskich zabytków. Wśród nich odnajdziesz takie skarby jak gotycka katedra czy pełna wiktoriańskich budowli dzielnica Castlefield.