Bilety lotnicze z Poland do Marseille

as low as 490 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from490 PLN
fromWrocławia
from623 PLN
fromRzeszowa
from777 PLN
fromKrakowa
from784 PLN
fromGdańska
from795 PLN
fromKatowic
from797 PLN
fromPoznania
from799 PLN
fromBydgoszczy
from933 PLN
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Marseille są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Marseille zapłacisz tylko 490 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Marseille niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Marseille wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 490 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Marseille.
 


 
Marsylia jako największe miasto Lazurowego Wybrzeża, ma bardzo wiele do zaoferowania odwiedzającym ją turystom. Jest to bowiem nie tylko wspaniały kurort z piaszczystymi plażami, luksusowymi hotelami i białymi jachtami, które bujają się tuż przy brzegu, ale także najstarsze miasto we Francji z bogatym zapleczem zabytków i historycznych miejsc.
 
Marsylia od zawsze była najważniejszym miastem portowym kraju. Obecnie można udać się do starego portu Vieux, by poczuć ducha dawniejszych czasów. W tym miejscu możesz również skorzystać z bezpłatnego rejsu promem lub zakupić świeże ryby. Marsylia pełna jest zabytków sakralnych, na szczególną uwagę zasługują: umieszczona na 160-metrowym wzgórzu bazylika Notre Dame oraz wybudowana na polecenie Napoleona katedra La Major. Warto odwiedzić też pałac Longchamp z niespotykanie pięknymi fontannami.
 
Marsylia posiada również zaciszne miejsca, stworzone przez naturę, które zapewniają wspaniałe widoki na morze. Charakterystyczne dla tamtejszych okolic są tzw. Calanques, czyli specyficzne doliny pośród skał wyżłobione przez wodę. W pobliżu miasta znajduje się wyspa Chateau, na której nakręcono znaczną część scen do słynnego filmu „Hrabia Monte Christo”.