Bilety lotnicze z Polski do Monachium

as low as 733 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromGdańska
from733 PLN
fromKrakowa
from766 PLN
fromSzczecina
from771 PLN
fromKatowic
from777 PLN
fromPoznania
from798 PLN
fromWarszawy
from821 PLN
fromWrocławia
from833 PLN
fromRzeszowa
from873 PLN
fromBydgoszczy
from900 PLN
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Monachium są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Monachium zapłacisz tylko 733 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Monachium niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Monachium wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 733 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Monachium.
 

 
Położone w malowniczej bawarskiej scenerii Monachium bywa nazywane często drugą stolicą Niemiec. Nie sposób się z tym nie zgodzić, ponieważ właśnie tu bije przemysłowe serce kraju. Swoje siedziby w mieście mają tak znane koncerny jak Siemens czy BMW. Gigant motoryzacyjny prowadzi otwarte dla zwiedzających muzeum, w którym prezentowane są wszystkie dotychczas wprowadzone do sprzedaży modele tej marki.
Miasto pełne jest wspaniałych zabytków architektury sakralnej, takich jak symbol Monachium – Kościół NMP. Świątynia ma charakterystyczne dwie wysokie wieże zwieńczone miedzianymi kopułami. Jednak bawarska stolica to nie tylko zabytki. Dla najodważniejszych funkcjonuje jedyna na świecie plaża nudystów w centrum miejskiego parku. Monachium ma w swojej ofercie również niezwykle bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych. W samym tylko Śródmieściu działa ponad 89 scen teatralnych z Teatrem Niemieckim na czele.
Najwięcej odwiedzających nie sprowadzają bynajmniej teatry, lecz wielkie święto piwa. Charakterystyczne litrowe kufle i wydekoltowane kelnerki przyciągają piwoszy z całego świata. Odbywający się corocznie Oktoberfest jest niebywałą okazją do zasmakowania w oryginalnym złotym trunku, który ponoć najlepiej smakuje w Monachium.