Bilety lotnicze z Polski do Neapolu

as low as 707 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKrakowa
from707 PLN
fromGdańska
from816 PLN
fromWrocławia
from916 PLN
fromKatowic
from1099 PLN
fromPoznania
from1220 PLN
fromRzeszowa
from1551 PLN
fromSzczecina
from1603 PLN
fromLublin
from10630 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromWarszawy
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Neapolu są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Neapolu zapłacisz tylko 707 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Neapolu niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Neapolu wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 707 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Neapolu.
 


 
Neapol - Na południu Włoch, u stóp Wezuwiusza, jednego z najbardziej niebezpiecznych wulkanów świata, rozciąga się Neapol, jedno z najsłynniejszych włoskich miast. Stare przysłowie, „zobaczyć Neapol i umrzeć”, nie straciło właściwie na swojej aktualności. Miasto samo w sobie jest jedną wielką architektoniczną atrakcją i słynie z licznych zabytków. Nie możesz przeoczyć Katedry św. Januarego, Pałacu Królewskiego, Klasztoru Kartuzów, andegaweńskiego dworu królewskiego Castel Nuovo, zamku Sant'Elmo czy opactwa Certosa di San Martino. Udając się w dwa ostatnie miejsca, koniecznie skorzystaj z kolejki liniowej Montesanto. Nigdy nie zapomnisz towarzyszących Ci podczas podróży uczuć, wrażenia bowiem są nieopisane. Neapol położony jest nad morzem, nie można zatem, przebywając w mieście, ominąć spaceru promenadą Caracciolo. W pobliżu znajduje się plac Mergellina, bardzo popularny wśród dzisiejszych artystów.
 
Trudno również wyobrazić sobie włoskie miasto bez włoskiej kuchni, niepowtarzalnej i niezwykle smacznej. Neapol posiada też swoje specyficzne dania, których nazwy silnie związane są z nazwą miasta. Jednym z nich jest pizza napoletana, w której skład wchodzą trzy podstawowe składniki: pomidory, bazylia i mozzarella. Odzwierciedlają one włoskie barwy narodowe. Godne polecenia jest też spaghetti po neapolitańsku, które w przeciwieństwie do bolońskiego przyrządza się bez mięsa.