Bilety lotnicze z Poland do Nice

as low as 500 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from500 PLN
fromKrakowa
from537 PLN
fromKatowic
from545 PLN
fromWrocławia
from579 PLN
fromGdańska
from581 PLN
fromPoznania
from582 PLN
fromRzeszowa
from621 PLN
fromBydgoszczy
from661 PLN
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Nice są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Nice zapłacisz tylko 500 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Nice niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Nice wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 500 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Nice.
 


 
Nicea to miasteczko znajdujące się we Francji na Lazurowym Wybrzeżu. Ta malownicza miejscowość jest popularna i oblegana przez turystów szczególnie w okresie letnim. Posiada dostęp do Morza Śródziemnego i wyjątkowo piękne plaże, dlatego też ludzie bardzo chętnie spędzają tam urlopy i wakacje. Dodatkowo bardzo blisko stamtąd do Alp, co czyni to miejsce jeszcze bardziej atrakcyjnym.
 
Nicea jest bardzo stara, jej początki sięgają IV wieku p.n.e., dlatego może pochwalić się licznymi zabytkami i historycznymi zabudowaniami. Możemy podziwiać tam między innymi wzgórze zamkowe La Colline du Chateau z ruinami starego zamku oraz katedry, Plac Massena ozdobiony malowniczymi fontannami i pięknymi kamienicami, ruiny rzymskiego amfiteatru, katedrę przy placu Rossettiego oraz wiele starych kościołów i kaplic.
 
Nicea nazywana jest miastem sztuki, ponieważ zamieszkiwało ją przez lata wielu znanych artystów, w szczególności malarzy, którzy przyczynili się do jej rozkwitu. Obecnie można tam podziwiać ich dzieła w licznych galeriach sztuki oraz muzeach.
 
W mieście znajduje się ośrodek leczenia chorób układu oddechowego. Jego stworzenie było możliwe dzięki wspaniałemu klimatowi, który panuje w Nicei.