Bilety lotnicze z Polski do Norymbergi

as low as 703 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from703 PLN
fromGdańska
from939 PLN
fromKrakowa
from1073 PLN
fromKatowic
from1112 PLN
fromPoznania
from1120 PLN
fromRzeszowa
from1484 PLN
fromWrocławia
from3159 PLN
fromLublin
from12046 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Norymbergi są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Norymbergi zapłacisz tylko 703 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Norymbergi niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Norymbergi wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 703 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Norymbergi.
 


 
Norymberga to miasto, które zachwyci przede wszystkim miłośników historii oraz zwiedzania różnorodnych zabytków, a także rozmaitych ekspozycji muzealnych. Najpiękniejszym obiektem w tej niemieckiej miejscowości jest górujący nad miastem zespół zamkowy, w którego skład wchodzą: zamek cesarski, zamek burgrabiego oraz zamek miejski. Warto odwiedzić też XVII-wieczny ratusz czy dom niemieckiego artysty Albrechta Durera. W Norymberdze nie brakuje również zabytków sakralnych. Najpiękniejsze to Frauenkirche (kościół Najświętszej Marii Panny), potężny kościół św. Elżbiety, a także kościół św. Sebalda, w którym znajduje się grób patrona. Jeżeli jednak nie jesteś zainteresowany zwiedzaniem, możesz wybrać się do Norymbergi w innym celu. W mieście odbywają się rozmaite festiwale i targi, które z pewnością zainteresują przyjezdnych. Jednym z największych jest Altstadtfest, podczas którego można poznać folkową stronę miasta i jego mieszkańców, a także zakosztować tradycyjnych potraw. Bardzo lubiany przez Niemców jest odbywający się latem Frankoński Festiwal Piwa. Dzieci z kolei najbardziej cieszy Panoptikum – europejski festiwal teatralny oraz wspaniałe jarmarki bożonarodzeniowe.