Bilety lotnicze z Poland do Odessy

as low as 160 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKatowic
from160 PLN
fromPoznania
from222 PLN
fromKrakowa
from262 PLN
fromWarszawy
from517 PLN
fromBydgoszczy
from647 PLN
fromSzczecina
from1091 PLN
fromGdańska
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Odessy są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Poland do Odessy zapłacisz tylko 160 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Odessy niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Odessy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 160 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Odessy.
 


 
Odessa jest bez wątpienia największym i najważniejszy miastem Morza Czarnego. Jest również dosyć młoda, powstała bowiem pod koniec XVIII wieku na życzenie carycy Katarzyny II. Z tego względu nie posiada dużej liczby znaczących zabytków. Do najważniejszych należy Nadmorski Bulwar, w pobliżu którego znajduje się Pałac Woroncowa. Dużą popularnością wśród odwiedzających miasto cieszą się 193-stopniowe Potiomkinowskie Schody, które kojarzą się z filmem Sergiusza Eisensteina „Pancernik Potiomkin” oraz „Deja-vu” Juliusza Machulskiego.
 
Odessa to miejsce, gdzie spotykają się i przeplatają dwie odmienne kultury: Wschodu oraz Zachodu. Ewidentnie widać tu wpływ dawnego mocarstwa rosyjskiego, pod którego władzą niegdyś miasto się znajdowało. Miasto było budowane też przez włoskich, greckich, brytyjskich i francuskich architektów. Obecnie wiele miejsc i budynków w mieście przywołuje również na myśl zachodnioeuropejską nowoczesność. To właśnie w tym kierunku rozwija się Odessa od kilkunastu lat.
 
Ukraińskie miasto jest jednym z najważniejszych centrów handlowych w rejonie Morza Czarnego, dlatego stanowi doskonałe miejsce na zakup produktów pochodzących z całego świata.