Bilety lotnicze z Polski do Pizy

as low as 1113 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKatowic
from1113 PLN
fromSzczecina
from1788 PLN
fromWrocławia
from2027 PLN
fromRzeszowa
from2156 PLN
fromPoznania
from2307 PLN
fromLublin
from11833 PLN
fromBydgoszczy
from12642 PLN
fromGdańska
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromWarszawy
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Pizy są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Pizy zapłacisz tylko 1113 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Pizy niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Pizy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1113 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Pizy.
 


 
Wbrew obiegowej opinii Piza słynie nie tylko z Krzywej Wieży, której projekt, a raczej wykonanie nie do końca się udało. Jeśli zdecydujesz się tam polecieć czeka na Ciebie masa nieoczekiwanych zabytków oraz atrakcji. Z pewnością Piza to miasto niedoceniane. Oprócz Krzywej Wieży, pięknego budynku w unikaniu swej prostoty, jednak zaciemniającej obraz całego miasta, zabytkami godnymi polecenia są zarówno te oddalone od Campo dei Miracoli, czyli Pola Cudów, jak te znajdujące się na nim, czyli, pomijając Krzywą Wieżę, przepiękna katedra, baptysterium czy Campo santo – najbardziej znany we Włoszech, zbudowany w kształcie czworoboku cmentarz. Zabytki włoskiego miasta budowane były w złotym okresie, wtedy, gdy Piza stanowiła o sile włoskiej żeglugi Morza Śródziemnego, datuje się to na czasy XI – XIII wieku. Jeśli niezwykle spodobałoby Ci się miasto i chciałbyś zostać na stałe w Pizie zachęca do tego jeden z największych naukowych ośrodków – uniwersytet w Pizie. Nauczał tutaj Galileusz. Dzięki obecności wielu studentów oraz corocznie odwiedzających turystów, miasto wciąż żyje. Wzdłuż morskiego wybrzeża ciągną się jeszcze nadmorskie kurorty innych miasteczek, naprawdę nieciekawe, dlatego lepiej pozostań przy rzece, która płynie wzdłuż Pizy.