Bilety lotnicze z Brazil do Poznan

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromAlta Floresta
fromAltamira
fromAracaju
fromAracatuba
fromAraguaina
fromBauru
fromBelem
fromBoa Vista
fromCampina
fromCampinas
fromCarajas
fromCascavel
fromConselheiro Lafaiete
fromCorumby
fromCriciuma
fromCruzeiro do Sul
fromCuiaby
fromDourados
fromErechim
fromFernando De N
fromGoianii
fromGovernador Val
fromIguassu Falls
fromIlheus
fromImperatriz
fromIpatinga
fromJiparana
fromJoinville
fromJuazeiro Do
fromJuiz De Fora
fromKurytyby
fromMacapa
fromMaceio
fromMaraba
fromMarilia
fromMontes Claros
fromMucuri
fromNavegentes
fromPalmas
fromParintins
fromPasso Fundo
fromPelotas
fromPetroliny
fromPorto Velho
fromPresident Pr
fromRio Branco
fromRio Grande
fromSanta Maria
fromSanta Rosa
fromSantarem
fromSanto Angelo
fromSao Jose Do Rio
fromSao Jose Dos
fromTeresiny
fromTrombetas
fromTucurui
fromUberaby
fromUberlandii
fromUruguaiana
fromVilhena
fromVitoria Da Con
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Brazil do Poznan niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Brazil do Poznan wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Poznan.
 


 
Wielkopolska stolica słynie z niemieckiego „ordnungu”, pry z gzikiem, rogali marcińskich i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te podstawowe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o nadwarciańskim mieście nie oddają jego prawdziwego klimatu. Przyjedź do Poznania czym prędzej i poznaj jego liczne walory!
 
Serce jednego z najstarszych polskich grodów bije na Starym Rynku, w którego bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze zabytki – Ratusz, Ostrów Tumski, domki budniczne, piękne pałace Działyńskich, Mielżyńskich, Górków oraz pomnik Bamberki upamiętniający osadników niemieckich, którzy przywędrowali w wielkopolskie strony z Bambergu. Niezmienną od stuleci atrakcją są dwa niewinne białe koziołki, które z impetem, siłą i ferworem walki trykają się na wieży ratuszowej. Stary Rynek to nie tylko skupisko zabytków, przede wszystkim jest to miejsce spotkań mieszkańców.
 
Poznań nazywany jest miastem doznań. Liczne atrakcje, imponujące zabytki, muzea i galerie sztuki, klimatyczne knajpki i puby sprawią, że nie będziesz się nudzić w stolicy Wielkopolski.