Bilety lotnicze z United Kingdom do Poznan

as low as 91 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromBirmingham
from91 PLN
fromLondynu
from228 PLN
fromEdynburga
from422 PLN
fromAlderney
fromBarra
fromBarrow-In-Furness
fromBenbeculli
fromBradford
fromBrize Norton
fromCambridge
fromCampbeltown
fromCarlisle
fromEast Midlands
fromGlasgow
fromGuernsey
fromKirkwall
fromManchesteru
fromMilton Keynes
fromNorthampton
fromPenzance
fromSheffield
fromShetland Islands Sumbur
fromSt Andrews
fromTiree
fromWick
Najtańsze loty do Poznan są realizowane z Birmingham. Tanie loty z Birmingham są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z United Kingdom mogą być wyższe niż z Birmingham.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Birmingham za bilety lotnicze z United Kingdom do Poznan zapłacisz tylko 91 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z United Kingdom do Poznan niższą od powyższej z Birmingham.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z United Kingdom do Poznan wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 91 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Poznan.
 


 
Wielkopolska stolica słynie z niemieckiego „ordnungu”, pry z gzikiem, rogali marcińskich i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te podstawowe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o nadwarciańskim mieście nie oddają jego prawdziwego klimatu. Przyjedź do Poznania czym prędzej i poznaj jego liczne walory!
 
Serce jednego z najstarszych polskich grodów bije na Starym Rynku, w którego bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze zabytki – Ratusz, Ostrów Tumski, domki budniczne, piękne pałace Działyńskich, Mielżyńskich, Górków oraz pomnik Bamberki upamiętniający osadników niemieckich, którzy przywędrowali w wielkopolskie strony z Bambergu. Niezmienną od stuleci atrakcją są dwa niewinne białe koziołki, które z impetem, siłą i ferworem walki trykają się na wieży ratuszowej. Stary Rynek to nie tylko skupisko zabytków, przede wszystkim jest to miejsce spotkań mieszkańców.
 
Poznań nazywany jest miastem doznań. Liczne atrakcje, imponujące zabytki, muzea i galerie sztuki, klimatyczne knajpki i puby sprawią, że nie będziesz się nudzić w stolicy Wielkopolski.