Bilety lotnicze z Polski do Salzburga

as low as 1001 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from1001 PLN
fromGdańska
from1242 PLN
fromKrakowa
from1243 PLN
fromPoznania
from1588 PLN
fromBydgoszczy
from11684 PLN
fromKatowic
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Salzburga są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Salzburga zapłacisz tylko 1001 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Salzburga niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Salzburga wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1001 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Salzburga.
 


 
Salzburg – przepiękne miasto, wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO ze względu na liczne średniowieczne zabytki umiejscowione pośród niezwykłych ogrodów i zielonych parków. Salzburg leży w północno-zachodniej części Austrii, tuż przy granicy z Niemcami. Otoczony jest alpejskimi szczytami. Na jednym z nich, nad rzeką Salzach, została wzniesiona charakterystyczna dla miasta twierdza Hohensalzburg. Pobyt w Salzburgu sprawi, że poczujesz się jak w innej epoce. Na każdym kroku możesz ujrzeć zapierające dech w piersiach widoki, do których należą zarówno niespotykane krajobrazy, jak i przepiękne budowle.
 
Zwiedzanie zabytkowych kościołów, muzeów oraz licznych pałacyków i zameczków umożliwią Ci bliższe poznanie historii miasta i jego mieszkańców. Spacer pośród kolorowych parków i ogrodów pozwoli Ci się zrelaksować oraz zachwycić pięknem Salzburga. Koniecznie udaj się do parku wodnego, w którym możesz podziwiać niezwykłe rzeźby bogów i herosów greckich.
 
Możesz także odwiedzić dom, w którym wychował się Mozart. Salzburg to idealne miejsce dla sportowców. Niezależnie od dyscypliny i upodobań, możliwe jest uprawianie różnorodnych sportów w mieście i jego okolicach. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.