Bilety lotnicze z Poland do Sevilla

as low as 619 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKrakowa
from619 PLN
fromRzeszowa
from781 PLN
fromGdańska
from858 PLN
fromWrocławia
from898 PLN
fromKatowic
from961 PLN
fromSzczecina
from969 PLN
fromPoznania
from971 PLN
fromLublin
from1091 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁódź
fromOlsztyn
fromRadom
fromWarszawy
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Sevilla są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Poland do Sevilla zapłacisz tylko 619 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Sevilla niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Sevilla wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 619 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Sevilla.
 


 
Chyba nigdzie w Hiszpanii nie widać tak dokładnie arabskiego dziedzictwa jak w Sewilli. Połączenie gotyku z klasyczną architekturą muzułmańską dało początek unikalnemu budownictwu mudejarskiemu. W mieście odnaleźć można wiele świadectw historycznej wielkości miasta. Począwszy od wspaniałego pałacu królewskiego Alkazar, aż po Dom Piłata, budowle te oszałamiają bogactwem zdobień oraz precyzją i talentem twórców. Do największych atrakcji miasta zaliczana jest miejska arena corridy, w której mieści się również muzeum prezentujące błyszczące stroje noszone przez torreadorów podczas zmagań z potężnym zwierzęciem.
 
W Sewilli znajdują się także dwie wieże, będące niezwykłymi atrakcjami dla wszystkich odwiedzających. Pierwszą z nich jest Złota Wieża, stanowiąca w przeszłości element umocnień obronnych miasta. Druga zaś to Giralda. W czasach rządów arabskich była ona minaretem, a obecnie funkcjonuje jako katedralna dzwonnica.
 
Czym jednak jest zwiedzanie bez poznania miejscowej kuchni oraz obyczajów? Tradycyjne dania serwowane w Sewilli składają się z kilku świeżych składników. Jedną z podstawowych potraw jest gazpacho lub mięsny gulasz cocido, podawany obowiązkowo z hiszpańskim czerwonym winem. Wieczorem warto wybrać się do klubu, aby zatańczyć ogniste flamenco.