Bilety lotnicze z Greece do Tallinna

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromAlexandroupolis
fromAten
fromChios
fromIoanniny
fromKalamaty
fromKefalonii
fromKosu
fromMilos
fromMykonos
fromParos
fromPatras
fromRodos
fromSalonik
fromSkiathos
fromSkiros
fromThira
fromZakynthos
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Greece do Tallinna niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Greece do Tallinna wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Tallinna.
 

 
Masz ochotę na chwilę relaksu? Czekasz na upragniony urlop? Może szukasz pomysłu, gdzie spędzić weekend? Nie zwlekaj ani minuty dłużej, spakuj walizkę, kup bilet i odwiedź niezwykły gród położony u wybrzeży Morza Bałtyckiego.
 
Tallin to miasto, w którym miłośnicy historii, zabytków i szeroko pojmowanej sztuki, będą mogli miło spędzić czas. Swoją wycieczkę, w głąb estońskiej stolicy, rozpocznij od urokliwej Starówki przepełnionej budowlami z zamierzchłych, średniowiecznych czasów. Niemalże po sąsiedzku znajduje się Kadriorg czyli przepiękna XVII-wieczna letnia rezydencja rosyjskiego cara Piotra I Wielkiego. Pałac obecnie jest siedzibą Prezydenta Estonii. Zastanawiasz się, gdzie bije serce estońskiej stolicy? Plac Ratuszowy wraz z malowniczymi kamieniczkami, tworzącymi iście mieszczański klimat, został okrzyknięty Centrum Starego Miasta. To właśnie w tym miejscu turyści i mieszkańcy miasta chętnie odpoczywają w jednej z wielu knajpek, restauracji czy barów.
 
Do Tallina najlepiej wybrać się w czasie białych nocy, gdy całe miasto skąpane jest w bladożółtej poświacie lub zimową porą, kiedy gotycka Starówka przyprószona jest płatkami śnieżnobiałego śniegu.