Bilety lotnicze z Netherlands do Tallinna

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromAmsterdamu
fromEindhoven
fromGroningen
fromAkwizgranu
fromRotterdamu
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Netherlands do Tallinna niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Netherlands do Tallinna wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Tallinna.
 

 
Masz ochotę na chwilę relaksu? Czekasz na upragniony urlop? Może szukasz pomysłu, gdzie spędzić weekend? Nie zwlekaj ani minuty dłużej, spakuj walizkę, kup bilet i odwiedź niezwykły gród położony u wybrzeży Morza Bałtyckiego.
 
Tallin to miasto, w którym miłośnicy historii, zabytków i szeroko pojmowanej sztuki, będą mogli miło spędzić czas. Swoją wycieczkę, w głąb estońskiej stolicy, rozpocznij od urokliwej Starówki przepełnionej budowlami z zamierzchłych, średniowiecznych czasów. Niemalże po sąsiedzku znajduje się Kadriorg czyli przepiękna XVII-wieczna letnia rezydencja rosyjskiego cara Piotra I Wielkiego. Pałac obecnie jest siedzibą Prezydenta Estonii. Zastanawiasz się, gdzie bije serce estońskiej stolicy? Plac Ratuszowy wraz z malowniczymi kamieniczkami, tworzącymi iście mieszczański klimat, został okrzyknięty Centrum Starego Miasta. To właśnie w tym miejscu turyści i mieszkańcy miasta chętnie odpoczywają w jednej z wielu knajpek, restauracji czy barów.
 
Do Tallina najlepiej wybrać się w czasie białych nocy, gdy całe miasto skąpane jest w bladożółtej poświacie lub zimową porą, kiedy gotycka Starówka przyprószona jest płatkami śnieżnobiałego śniegu.