Bilety lotnicze z Polski do Trondheim

as low as 379 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromGdańska
from379 PLN
fromWarszawy
from829 PLN
fromKatowic
from1230 PLN
fromRzeszowa
from1232 PLN
fromKrakowa
from1397 PLN
fromLublin
from1585 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromSzczecina
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Trondheim są realizowane z Gdańska. Tanie loty z Gdańska są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Gdańska.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Gdańska za bilety lotnicze z Polski do Trondheim zapłacisz tylko 379 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Trondheim niższą od powyższej z Gdańska.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Trondheim wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 379 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Trondheim.
 


 
Jedno z najdalej na północ wysuniętych miast świata, norweskie Trondheim, należy zarazem do największych centrów edukacyjnych Skandynawii. Znajdujące się w mieście liczne szkoły wyższe sprawiają, iż obecnie co szósty mieszkaniec tego ośrodka jest studentem. Wizyta w Trondheim to doskonała okazja do bliższego poznania uroków północnej części Europy. Do najważniejszych zabytków miasta należy bez wątpienia Nidarosdomen czyli gotycka katedra. Jest to największa świątynia chrześcijańska w Skandynawii. Warto zwrócić uwagę na bogato zdobiony fronton budynku. Umieszczono na nim 57 rzeźb przedstawiających apostołów oraz świętych. Jednym z najbardziej interesujących obiektów jakie podziwiać można podczas zwiedzania miasta jest pochodzący z XVI wieku most Gamle Bybro. Po obu jego stronach zachowały się posterunki strażnicze, których zadaniem było pobieranie myta od podróżnych. Najlepiej odwiedzić Trondheim w sierpniu, podczas festiwalu Trondersk Matfestival. Serwowane wówczas lokalne przysmaki pozwolą poznać Norwegię od kuchni. Pyszne ryby, brązowe sery oraz koktajle owocowe to tylko przykłady tego, co można skosztować podczas trzydniowego festynu.