Bilety lotnicze do Ukraine

as low as 65 PLN

Check flight promotions :
Lwów
from65 PLN
Kijów
from95 PLN
Charków
from99 PLN
Odessa
from160 PLN
Simferopol
from2250 PLN
Chernovtsy
Dniepropietrowsk
Ivano-Frankovsk
Krivoy Rog
Nikolaev
Uzhgorod
Najtańsze loty do Ukraine są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Najniższe ceny biletów lotniczych są do Lwowa. Połączenia lotnicze do Lwowa oferują linie lotnicze . Loty na inne porty lotnicze Ukraine mogą być droższe niż do Lwowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic do Lwowa za bilety lotnicze do Ukraine zapłacisz tylko 65 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Ukraine niższą od powyższej z Katowic do Lwowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Ukraine wybierz lotnisko, na którym chcesz wylądować i kliknij na klawisz z ceną (np. 65 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze na wybrane lotnisko.