Bilety lotnicze z Polski do Werony

as low as 758 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromPoznania
from758 PLN
fromGdańska
from817 PLN
fromWarszawy
from968 PLN
fromKrakowa
from1086 PLN
fromKatowic
from1111 PLN
fromRzeszowa
from1632 PLN
fromSzczecina
from1790 PLN
fromBydgoszczy
from11491 PLN
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Werony są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Werony zapłacisz tylko 758 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Werony niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Werony wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 758 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Werony.
 


 
Werona przywodzi na myśl przede wszystkim cenne dzieła architektoniczne i renesansowe zabudowania . W mieście można podziwiać starożytny amfiteatr rzymski, mogący pomieścić 22 tys. widzów, Lwią Bramę oraz łuk triumfalny. Katedra w Weronie to najstarszy zabytek wczesnego średniowiecza, a w Bazylice św. Zenona zachwyci Cię piękny obraz Tycjana oraz ołtarz wykonany przez Andrea Mantegni . O każdej porze roku przy Via Capello 23 można spotkać tłumy gapiów. Z zapartym tchem wpatrują się oni w kamienny balkon, na którym rozegrała się akcja szekspirowskiego dramatu o najsłynniejszych kochankach świata. Dom Julii powstał na początku XX w., a tuż po wojnie dobudowano słynny balkon. Na dziedzińcu stoi naturalnych rozmiarów posąg Julii – piękny i magiczny. Legenda głosi, że dotknięcie jej prawej piersi gwarantuje szczęście w miłości. Co więcej, w krypcie kościoła San Francesco del Corso znajduje się Grób Julii, wykonany z różowego marmuru. Od początku swego powstania (XVIII w.) przyciągał podróżnych z całego świata, a Maria Ludwika (wdowa po Napoleonie), zabrała z sarkofagu kilka odłamków, które oprawiła i traktowała jak talizman. Wspaniałe zabytki i iście romantyczna historia sprawia, że Werona jest idealnym miejscem na wycieczkę dla zakochanych, a nawet na wypowiedzenie sobie sakramentalnego „tak”.