as low as 354 PLN

Departure
Return
Check flight promotions :
Select a departure date
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
Najkorzystniejszy cenowo lot z Krakow do Palma Mallorca realizowany jest 05 April 2020 r. Najtańszy powrót z Palma Mallorca jest 12 April 2020 r. Jeżeli chcesz zarezerwować najtańsze połączenie lotnicze postaraj dostosować się do jednej z tych dat.
 
Najniższa cena biletu za połączenie lotnicze tam i z powrotem (loty z KRK do PMI) wynosi: 354 PLN. Ceny połączeń lotniczych z Krakow (KRK) do Palma Mallorca (PMI) możesz sprawdzić w umieszczonej powyżej tabeli cen lotów.
 
Loty Krakow Palma Mallorca obsługiwane są przez linie lotnicze Ryanair, Brussels Airlines, Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, LOT, SAS, KLM, British Airways, Air France i EUROWINGS. Aby zarezerwować lot wybierz odpowiednią datę wylotu i powrotu poniżej. Jeżeli chcesz zarezerwować lot tylko w jedną stronę (do Palma Mallorca) zaznacz opcję "w jedną stronę" na odcinku "Powrót". Po kliknięciu klawisza "Pokaż loty" system zweryfikuje dostępność połączeń w wybranych datach i wyświetli pełną listę propozycji lotów z Krakow do Palma Mallorca.