Bilety lotnicze z Polski do Bremy

as low as 787 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromPoznania
from787 PLN
fromGdańska
from1081 PLN
fromWrocławia
from1100 PLN
fromWarszawy
from1199 PLN
fromKrakowa
from1518 PLN
fromSzczecina
from2407 PLN
fromBydgoszczy
from11643 PLN
fromKatowic
fromKoszalina
fromŁodzi
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Bremy są realizowane z Poznania. Tanie loty z Poznania są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Poznania.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Poznania za bilety lotnicze z Polski do Bremy zapłacisz tylko 787 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Bremy niższą od powyższej z Poznania.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Bremy wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 787 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Bremy.
 


 
W północnej części Niemiec, niedaleko Hamburga, znajduje się Brema. Historia miasta liczy już ponad 1200 lat. Ślady przeszłości są w niej jeszcze ciągle widoczne, szczególnie kiedy patrzy się na ratusz wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO czy posąg średniowiecznego rycerza Rolanda. Rynek miejski, znajdujący się w najstarszej dzielnicy Schnoor, otoczony jest renesansowymi i barokowymi zabytkami, z których mieszkańcy są bardzo dumni. Ta historyczna atmosfera doskonale komponuje się z nowoczesną, tętniącą życiem częścią miasta. Brema, ulokowana niedaleko ujścia rzeki Wezery do Morza Północnego, jest jednym z największych i najważniejszych portów w Europie. Niemieckie miasto słynie również z przepysznego jedzenia, przekąsek oraz aromatycznych i wykwintnych przypraw. Produktami szczególnie polecanymi są specjały z owoców morza, czekolada, kawa, piwo czy wino, które już od XV wieku jest starannie przechowywane w zabytkowych podziemiach Starego Miasta. Mieszkańcy Bremy są niezwykle gościnni, co przejawia się m.in. w tym, że w mieście odnajdziesz ponad tysiąc pubów, barów, kawiarni i restauracji.