Bilety lotnicze z Germany do Budapest

as low as 505 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromStuttgartu
from505 PLN
fromBerlina
fromBremy
fromCuxhaven
fromDortmundu
fromDrezna
fromDusseldorfu
fromErfurtu
fromFrankfurtu
fromFriedrichshafen
fromHamburga
fromHanoweru
fromHeidelberg
fromKassel
fromLubeki
fromMannheim
fromMemmingen
fromMonachium
fromNorymbergi
fromPaderbornu
fromRostock
fromSaarbrucken
fromWesterland
fromWiesbaden
Najtańsze loty do Budapest są realizowane z Stuttgartu. Tanie loty z Stuttgartu są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Germany mogą być wyższe niż z Stuttgartu.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Stuttgartu za bilety lotnicze z Germany do Budapest zapłacisz tylko 505 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Germany do Budapest niższą od powyższej z Stuttgartu.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Germany do Budapest wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 505 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Budapest.
 


 
Polak, Węgier dwa bratanki. Tak brzmi stare powiedzenie i z pewnością ma ono coś w sobie. Budapeszt oczarowuje każdego, kto choć raz postawi nogę nad pięknym Dunajem i przespaceruje się uliczkami starego miasta. Rzeka dzieli stolicę Węgier na dwie części: lewobrzeżną Budę i prawobrzeżny Peszt. Dwie strony łączą liczne, zachwycające mosty, którym nocą świetności dodaje oświetlenie. W Budapeszcie nie brakuje polskich akcentów. Zalicza się do nich m.in. pomnik upamiętniający Józefa Bema, bohatera, który brał udział w narodowych walkach Węgier. Jest to miasto pełne uroczych kamienic, licznych fontann i przytulnych parków. Spacer nocą uprzyjemnia magia świateł, które podkreślają piękno budynków i mostów. Odkrywając Budapeszt, warto również odwiedzić Wzgórze Gellerta oferujące widok na miasto w pełnej krasie. Odpocząć po zwiedzaniu można w Lasku Miejskim, a rozrywki dostarczy Vidam Park. Z Polski do Budapesztu dostać się jest bardzo łatwo dzięki licznym połączeniom tanich linii lotniczych, dlatego warto korzystać z tego dobrodziejstwa i odwiedzić to miasto chociaż na weekend.