Bilety lotnicze z Poland do Cardiff

as low as 923 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from923 PLN
fromKrakowa
from953 PLN
fromGdańska
from1108 PLN
fromWrocławia
from1122 PLN
fromPoznania
from5329 PLN
fromKatowic
from8037 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Cardiff są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Cardiff zapłacisz tylko 923 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Cardiff niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Cardiff wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 923 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Cardiff.
 


 
W południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii znajduje się Cardiff. Stolica Walii jest niezwykle zielonym i przyjaznym rowerzystom miastem. Możesz tam uprawiać również inne sporty na wolnym powietrzu, w tym sporty wodne, ze względu na położenie miasta nad Kanałem Bristolskim. Będąc w Cardiff, masz możliwość wzięcia udziału m.in. w spływie kajakowym. Miłośnicy nieco innych sportów z kolei mają do dyspozycji np. park linowy czy ściankę wspinaczkową. Stolica Walii to również miasto pełne średniowiecznych zamków. Jednym z najpopularniejszych jest Caerphilly, drugi co do wielkości zamek w Wielkiej Brytanii. Warto odwiedzić także zamki Coch czy Fonmon. Do zabytkowych budowli w mieście należy też XII-wieczna katedra św. Piotra i Pawła. Cardiff pełne jest muzeów, które przyciągną zarówno miłośników sztuki, jak i historii. A jeżeli pragniesz ujrzeć, jak żyli mieszkańcy miasta w XVII wieku, udaj się do dawnego dworu Tudorów Llancaiach Fawr. Jego lokatorzy żyją i pracują w warunkach przypominających te sprzed prawie czterystu lat. Jak widać, Cardiff to nowoczesne miasto brytyjskie, w którym jednak wciąż można poczuć ducha dawno minionych czasów.