Bilety lotnicze z Poland do Faro

as low as 503 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from503 PLN
fromKrakowa
from665 PLN
fromWrocławia
from838 PLN
fromKatowic
from868 PLN
fromGdańska
from945 PLN
fromPoznania
from1126 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Faro są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Faro zapłacisz tylko 503 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Faro niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Faro wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 503 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Faro.
 


 
Portugalskie Faro to wiodący kurort portugalskiego Algarve, emanuje poświatą wielkiego miasta, choć jest rozsądnego rozmiaru. Ulice wyłożone pięknymi mozaikami zachęcające do przybywania. Ponadto oprócz kursujących samolotów, w sezonie letnim turystyczne autobusy oraz łodzie łączą wiele odległych plaż i kurortów. Miasto architektoniczne zostało wyeksponowane w okresie Cesarstwa Rzymskiego, gdyż stanowiło istotne komunikacje położenie ze względu na port. Jeżeli chcesz dobrze rozpocząć zwiedzanie, najwięcej zabytkowych budynków znajduje się w dzielnicy Starego Miasta – Centro Historico, wiele z nich zostało zniszczonych podczas wielkiego trzęsienia ziemi z 1755 roku. Jednak zachował się między innymi piękny kościół Igreja do Carmo, który pochodzi z XVII wieku. To atrakcja dość nietypowa i zaskakująca, jak wejdziesz do środka przekonasz się, że zawiera ponad tysiąc szkieletów mnichów, w większości osadzonych w murach budowli. Faro zachęca również do odwiedzenia urokiem miasta, piaszczystymi plażami i mocą nadmorskich atrakcji, z których najbardziej popularne to oczywiście bary, kawiarenki czy wynajmowane jachty. Nocne życie oraz dobrą zabawę zapewniają studenci z tutejszego uniwersytetu.