Bilety lotnicze z Finland do Gdansk

as low as 112 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromTurku
from112 PLN
fromHelsinek
from530 PLN
fromEnontekio
fromIvalo
fromJoensuu
fromJyvaskyla
fromKajaanii
fromKemi
fromKokkola/pietarsaari
fromKuopio
fromKuusamo
fromMariehamn
fromOulu
fromRovaniemi
fromTampere
fromVaasy
Najtańsze loty do Gdansk są realizowane z Turku. Tanie loty z Turku są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Finland mogą być wyższe niż z Turku.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Turku za bilety lotnicze z Finland do Gdansk zapłacisz tylko 112 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Finland do Gdansk niższą od powyższej z Turku.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Finland do Gdansk wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 112 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Gdansk.