Bilety lotnicze z Polski do Innsbrucku

as low as 727 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from727 PLN
fromGdańska
from868 PLN
fromWrocławia
from1070 PLN
fromPoznania
from1074 PLN
fromKatowic
from1118 PLN
fromKrakowa
from1253 PLN
fromRzeszowa
from1647 PLN
fromLublin
from13515 PLN
fromBydgoszczy
fromKoszalina
fromŁodzi
fromOlsztyn
fromRadom
fromSzczecina
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Innsbrucku są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Polski do Innsbrucku zapłacisz tylko 727 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Innsbrucku niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Innsbrucku wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 727 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Innsbrucku.
 


 
Innsbruck, stolica Tyrolu, jest znany przede wszystkim ze skoczni narciarskiej i organizowanych na niej zawodów, w tym trzeciego konkursu z Turnieju Czterech Skoczni. Jednak to urocze miasteczko, niejako wciśnięte w górzysty krajobraz, ma do zaoferowania znacznie więcej. Ponadto w Innsbrucku wszędzie jest blisko.
 
Innsbruck to raj dla miłośników sportów zimowych. Dzięki kolejkom linowym na okoliczne szczyty dostaniesz się w zaledwie 20 minut. Okolice miasta to idealne miejsce dla uwielbiających aktywny wypoczynek i sport. Możesz tu zagrać w golfa, tenisa, jeździć konno, uprawiać trekking, kolarstwo górskie i nordic walking, a także popływać w basenie lub górskim jeziorze. Masz także szansę zrelaksować się w ekskluzywnym spa.
 
Miasto jest idealnym miejscem dla wielbicieli historycznych miejsc oraz pamiątek prezentowanych w muzeach. Wizyta w zamku cesarskim Hofburg lub w zamku Ambras dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń. Kobietom uwielbiającym zakupy, poleca się przyjazd do Innsbrucka między 15 listopada a 6 stycznia, kiedy trwają zimowe wyprzedaże. To urocze miasteczko oferuje także wizytę w najwyżej położonym europejskim zoo, prezentującym alpejskie gatunki zwierząt.