Bilety lotnicze z Poland do Lyon

as low as 336 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromKrakowa
from336 PLN
fromGdańska
from706 PLN
fromPoznania
from799 PLN
fromKatowic
from824 PLN
fromBydgoszczy
from905 PLN
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWarszawy
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Lyon są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Poland do Lyon zapłacisz tylko 336 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Lyon niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Lyon wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 336 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Lyon.
 


 
Lyon jest jednym z najstarszych miast Francji. Założony został w I wieku p.n.e. przez Rzymian. Znajdujące się w środkowo-wschodniej części kraju miasto, nieprzerwanie rozwija się od momentu powstania. W XV wieku była to jedna z najbardziej zaludnionych miejscowości w Europie. Przeludnienie i ryzyko wybuchu epidemii zadecydowały o dalszym rozwoju Lyonu. W ciągu dwóch tysięcy lat we francuskim mieście powstały liczne obiekty zabytkowe, z których wiele możemy podziwiać do dnia dzisiejszego. Znajdują się tam m.in. rzymskie teatry: większy - mogący pomieścić około 10 tysięcy widzów oraz mniejszy, w którym mieściło się około trzech tysięcy osób. W późniejszych wiekach Lyon był domem dla wielu artystów, polityków oraz innych osobistości. Podczas zwiedzania można więc obejrzeć ich domy i rezydencje. Aby poczuć prawdziwy klimat miasta, warto wybrać się na spacer wąskimi, gotyckimi i renesansowymi uliczkami, pośród których niewielkie restauracje i kawiarenki przyciągają wspaniałymi zapachami. Lyon jest nazywany również kulinarną stolicą Francji, dlatego nie brakuje tam miejsc, serwujących przepyszne dania jednej z najsłynniejszych kuchni świata.