Bilety lotnicze z Poland do Porto

as low as 508 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromWarszawy
from508 PLN
fromKrakowa
from516 PLN
fromWrocławia
from662 PLN
fromKatowic
from760 PLN
fromGdańska
from838 PLN
fromPoznania
from971 PLN
fromBydgoszczy
from1015 PLN
fromRzeszowa
from1117 PLN
fromSzczecina
from1180 PLN
fromKoszalina
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromRadom
fromZielonej Góry
Najtańsze loty do Porto są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Poland mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze z Poland do Porto zapłacisz tylko 508 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Porto niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Porto wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 508 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Porto.
 


 
Porto jest drugim co do wielkości miastem Portugalii i jednym z najpiękniejszych w państwie. O jego atrakcyjności świadczy choćby umieszczenie na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO starej części miasta. Podróżnych przyciąga również bliskość Oceanu Atlantyckiego, nad którym w Porto rozciągają się wspaniałe plaże. Portugalskie miasto jest przede wszystkim miejscem pełnym zabytków i historycznych zabudowań. Na szczególną uwagę zasługują liczne kościoły oraz katedry, zadziwiające swoją monumentalnością. Atrakcją jest z pewnością XVI-wieczny zamek wybudowany przy ujściu rzeki Deuro od oceanu, który chronił mieszkańców przed intruzami.
 
Porto to także miasto mostów. Ze względu na obecność rzeki, konieczne było wybudowanie ich w większej liczbie, aby mieszkańcy mogli swobodnie przemieszczać się z jednej strony miasta do drugiej. Projektantem jednego z mostów jest Eiffel. Jeżeli wybierasz się do Porto, koniecznie spróbuj wina o tej samej nazwie, z którego miasto słynie w świecie. Warto także skosztować regionalnej kuchni, w której na pewno nie zabraknie ryb i owoców morza. Porto jest bardzo pięknym i dynamicznym miastem. Moc różnorodnych atrakcji sprawi, że na pewno nie będziesz się tam nudzić.