Bilety lotnicze z Belgium do Poznan

as low as 656 PLN

whole year
whole year
Add another room
Check flight promotions :
fromBrukseli
from656 PLN
fromAntwerpii
Najtańsze loty do Poznan są realizowane z Brukseli. Tanie loty z Brukseli są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Belgium mogą być wyższe niż z Brukseli.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Brukseli za bilety lotnicze z Belgium do Poznan zapłacisz tylko 656 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Belgium do Poznan niższą od powyższej z Brukseli.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Belgium do Poznan wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 656 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Poznan.
 


 
Wielkopolska stolica słynie z niemieckiego „ordnungu”, pry z gzikiem, rogali marcińskich i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te podstawowe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o nadwarciańskim mieście nie oddają jego prawdziwego klimatu. Przyjedź do Poznania czym prędzej i poznaj jego liczne walory!
 
Serce jednego z najstarszych polskich grodów bije na Starym Rynku, w którego bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze zabytki – Ratusz, Ostrów Tumski, domki budniczne, piękne pałace Działyńskich, Mielżyńskich, Górków oraz pomnik Bamberki upamiętniający osadników niemieckich, którzy przywędrowali w wielkopolskie strony z Bambergu. Niezmienną od stuleci atrakcją są dwa niewinne białe koziołki, które z impetem, siłą i ferworem walki trykają się na wieży ratuszowej. Stary Rynek to nie tylko skupisko zabytków, przede wszystkim jest to miejsce spotkań mieszkańców.
 
Poznań nazywany jest miastem doznań. Liczne atrakcje, imponujące zabytki, muzea i galerie sztuki, klimatyczne knajpki i puby sprawią, że nie będziesz się nudzić w stolicy Wielkopolski.