Bilety lotnicze z Canada do Poznan

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromAbbotsford
fromBella Bella
fromCalgary
fromCampbell River Municip
fromCat Lake
fromDuncan
fromEdmonton
fromFort Franklin
fromFort Mcmurray
fromHalifaxu
fromKamloops
fromKangiqsual
fromKangiqsujuaq
fromKelowna
fromKingston
fromKitchener
fromLansdowne
fromLethbridge
fromLondynu
fromLytton
fromMedicine Hat
fromMoncton
fromMontrealu
fromNanaimo
fromNemiscau
fromNorway House
fromOgoki
fromOttawy
fromPeawanuck
fromPenticton
fromPrince George
fromPrince Rupert
fromQuebecu
fromRae Lakes
fromRed Sucke
fromReginy
fromRigolet
fromSachigo Lake
fromSachs Harbour
fromSaint Cath
fromSalluit
fromSarnia
fromSaskatoon
fromSault Sainte Marie
fromSechelt
fromSmith Falls
fromSt. John
fromSudbury
fromTadoule Lake
fromTaloyak
fromToronto
fromUmiujaq
fromVancouver
fromVictoria Inner Harbour
fromWemindji
fromWhistler
fromWilliams H
fromWindsoru
fromWinnipeg
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Canada do Poznan niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Canada do Poznan wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Poznan.
 


 
Wielkopolska stolica słynie z niemieckiego „ordnungu”, pry z gzikiem, rogali marcińskich i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Te podstawowe skojarzenia, które nasuwają się na myśl o nadwarciańskim mieście nie oddają jego prawdziwego klimatu. Przyjedź do Poznania czym prędzej i poznaj jego liczne walory!
 
Serce jednego z najstarszych polskich grodów bije na Starym Rynku, w którego bliskim sąsiedztwie znajdują się najważniejsze zabytki – Ratusz, Ostrów Tumski, domki budniczne, piękne pałace Działyńskich, Mielżyńskich, Górków oraz pomnik Bamberki upamiętniający osadników niemieckich, którzy przywędrowali w wielkopolskie strony z Bambergu. Niezmienną od stuleci atrakcją są dwa niewinne białe koziołki, które z impetem, siłą i ferworem walki trykają się na wieży ratuszowej. Stary Rynek to nie tylko skupisko zabytków, przede wszystkim jest to miejsce spotkań mieszkańców.
 
Poznań nazywany jest miastem doznań. Liczne atrakcje, imponujące zabytki, muzea i galerie sztuki, klimatyczne knajpki i puby sprawią, że nie będziesz się nudzić w stolicy Wielkopolski.