Bilety lotnicze z Poland do Prestwick

+48 61 62 62 022

whole year
whole year
Add another room
fromBydgoszczy
fromGdańska
fromKatowic
fromKoszalina
fromKrakowa
fromŁódź
fromLublin
fromOlsztyn
fromPoznania
fromRadom
fromRzeszowa
fromSzczecina
fromWarszawy
fromWrocławia
fromZielonej Góry
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Poland do Prestwick niższą od powyższej.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Poland do Prestwick wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Prestwick.
 


 
Prestwick jest portowym miasteczkiem, które znajduje się na zachodnim wybrzeżu Szkocji. Od Glasgow - największego miasta tego regionu, dzieli go zaledwie 48 km. Prestwick jest idealnym wyborem dla turystów i zwiedzających. Położony w samym sercu kraju, posiada wiele miejsc o dużym znaczeniu historycznym. Prestwick istnieje już ponad tysiąc lat i jest najstarszym w Szkocji miasteczkiem królewskim. Miłośnicy zabytków z pewnością zainteresują się wiekowymi ruinami kościoła św. Mikołaja czy Studnią Bruce'a - miejscem, w którym podobno król Szkocji, Robert I Bruce, pił uzdrawiającą wodę. Położenie miasta pozwala również na spacery wzdłuż plaży, podczas których możemy się cieszyć jednym z najpiękniejszych zachodów słońca na zachodnim wybrzeżu. Prestwick jest popularny wśród żeglarzy i windsurferów. Jeżeli jednak interesujesz się innym sportem, miejsce to jest także dla Ciebie. W mieście odnajdziesz kryty basen, kręgielnię, znakomity klub tenisowy czy pole golfowe - jedno z najlepszych w Szkocji. Z kolei główna ulica Prestwick oferuje bogaty wybór restauracji, barów i kawiarni, a także szereg rozmaitych sklepów, hoteli oraz pensjonatów.